English version
Mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb
pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy

Profily vystavovatelů

BMC - TECH s.r.o.

BMC - TECH s.r.o.

Společnost se již více než 15 let specializuje na dodávky, servis a poradenství průmyslových komponentů. Dodáváme součásti pro aplikace v kompletním rozsahu výkonů od desítek wattů až po elektrárny a námořní lodě. Jsme výhradními zástupci výrobců, kteří jsou díky neustálému vývoji a certifikované kvalitě světovými leadery ve svém oboru.

Pro kolejová vozidla dodáváme:

Pružné spojky CENTA – pro hlavní i pomocné pohony jednotek nezávislé trakce

Speciální pružné pohonné hřídele CENTA – z kompozitních materiálů pro lokomotivy závislé trakce

Pružné spojky CENTA – pro tramvaje

Chladící systémy AKG – pro závislou a nezávislou trakci

Více informací naleznete na www.bmc-tech.cz

Na Czech Raildays 2018 Vás zveme na stánek A1-36.
 
 
 
BORCAD cz s.r.o. – stánek A1-11

BORCAD cz s.r.o. – stánek A1-11


Ocenění Swedish Steel Prize pro sedadlo REGIO

Firma Borcad získala závěrem rou 2012 ve Stockholmu druhou cenu v rámci prestižního ocenění Swedish Steel Prize 2012 za konstrukční řešení svého regionálního sedadla. Je první firmou z České republiky a teprve druhou ze Střední a Východní Evropy ve čtrnáctileté historii soutěže, která postoupila z šedesáti přihlášených mezi čtyři nominované finalisty a získala ocenění.

Porota soutěže ocenila kreativní a vysoce inovativní použití vysokopevnostní oceli při konstrukci sedadel typů Regio a Regio+ pro příměstskou železniční dopravu. Obdivovány byly zejména užitky pro zákazníky – sedadlo je lehčí o 25 % oproti předchozí generaci sedadel a zároveň je také pevnější a odolnější proti vandalismu.

Jednoduché a inovativní řešení ergonomie z něj dělá příjemného společníka na cesty příměstskou a regionální železnicí. Vzhledem k zvyšujícím se nárokům na komfort se firma kromě ergonomie zaměřila i na kvalitní příslušenství pro tento segment železniční dopravy (sklápěcí stolky, kapsy na noviny).

BORCAD nabízí v současné době celé portfolio sedadel včetně luxusního elektricky ovládaného sedadla pro nejvyšší cestovní třídu a také sedadlo Comfort, vhodné pro dálkovou a vysokorychlostní dopravu.

www.borcad.cz
 
 
 
BRENS EUROPE, a.s.  Czech Raildays 2018, stánek C-05

BRENS EUROPE, a.s. Czech Raildays 2018, stánek C-05


BRENS EUROPE, a.s. v letošním roce slaví 20 let od svého založení. Za tuto dobu uvedla na trh technická řešení úrovňových křížení pozemních komunikací s dráhami a další produkty BRENS pro železnici 21. století.

Na letošním ročníku CZECH RAILDAYS v Ostravě představí dceřinou společnost BRENS NORTH AMERICA a ucelenou společnou nabídku nejnovějších protihlukových opatření BRENS pro kolejové dráhy, zejména pro tramvajové a příměstské dráhy. Již v těchto dnech probíhají přípravné práce s cílem seznámit odborníky a obchodní partnery s některými novinkami a se strategií společnosti na zahraničních a domácích trzích. Kromě novinek z oblasti "zelených tratí" bude expozice zaměřena na inovaci stávajících produktů pro železniční přejezdy a zádlažby kolejí. Neváhejte a rámci odborné části programu firmy nás poznejte více. Viz odkazy

www.brens-europe.com

wwww.brens-europe.com/czech-raildays-2018