English version
Mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb
pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy

Czech Raildays, Ostrava

Nomenklatura veletrhu:

Kdo ve dnech 13. až 15. 6 přinese na nádraží ve Frýdku Místku a Ostravě hl.n. ke stánku společnosti ELEKTROWIN vysloužilý elektrospotřebič, může získat vstupenku na veletrh Czech Raildays zdarma, a to pro dospělého i pro dítě.

Do Ostravy přijeďte vlakem. České dráhy nabízejí zpáteční jízdenku VLAK+ Czech Raildays se slevou 50 %. Za cestu z kterékoli stanice v ČR do Ostravy zaplatíte obyčejné jízdné, zpět vás odvezeme zdarma. Aby vám jízdenka VLAK+ Czech Raildays platila i pro cestu zpět, je nutné si ji nechat na veletrhu u stánku ČD (stánek A1-36) orazítkovat.

UPOZORNĚNÍ

Mnohé firmy byly v uplynulých měsících osloveny firmou Expo Guide ve věci aktualizace databáze s nenápadným dovětkem vyžadujícím uhrazení poplatku přesahujícího 1.000 Euro. Tato společnost patří do "rodiny" podvodných katalogových firem, více se dozvíte např. na webových stránkách
www.spolecna-obrana.estranky.cz nebo rozhodceonline.webnode.cz/obrana-proti-expo-guide

Od těchto aktivit se pořadatelé Czech Raildays důrazně distancují.

Vstupné:

Dopravu mezi železniční stanicí Ostrava hl.n. a výstavištěm zajišťuje ve spolupráci s firmou SKD elektrobus, který bude mít stanoviště s přibližným jízdním řádem vlevo do východu ze staniční budovy. Doprava je bezplatná.

Kontakt:

Veletrh pořádají:

Ve spolupráci s:Veletrh je podporován statutárním městem Ostrava.

Hlavní mediální partner: